Winda to jeden z tych wynalazków człowieka, który znacznie poprawia komfort życia. Zalety dźwigów najbardziej doceniamy wtedy, gdy przyjdzie nam mieszkać bądź pracować w wysokich pomieszczeniach. Pomimo tego, że wciąż można natknąć się na awaryjne, niebezpieczne windy, dzięki firmie Vento z Warszawy jest to widok coraz rzadszy. Nasze pogotowie dźwigowe jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka konieczność!

Jesteśmy profesjonalistami, którzy za główny cel postawili sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowników wind oraz dbamy o to, by świadczyć usługi dźwigowe najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dystrybucji, konserwacji i modernizacji wind i urządzeń dźwigowych: towarowych, osobowych i specjalnych – przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Serwisujemy i poddajemy renowacjom wszystkie typy wind, a dzięki współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dokładamy wszelkich starań, by serwisowane przez nas dźwigi spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. Dba o to doświadczona kadra fachowców, przed którymi naprawa tego typu urządzeń nie kryje żadnych tajemnic, a wszelkie prace wykonywane są rzetelnie, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wykonujemy regularne przeglądy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, które pozwalają nam potwierdzić sprawność danego urządzenia, a w przypadku stwierdzenia awarii, szybko dokonać niezbędnej naprawy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i rozbudowanej sieci kontaktów, mamy dostęp do najnowszych rozwiązań w branży dźwigowej oraz części zamiennych, które możemy zaoferować w atrakcyjnych cenach.

Nasze zalety

Solidność

Jakość

Terminowość

Profesjonalizm